FsmKurye Topçular Kurye

Kurye Fulya KuryeWeb sitenizi çevrimiçi şekilde nasıl daha görünür bir duruma getireceğiniz hakkında bilgi ararken, arama motoru optimizasyonu veya SEO konusunda çok çok bilgi edineceksiniz. Normalde, çok aşırı fazla işaret ve ipucu alacaksınız. fakat, çok çok duymadığınız şey, yapmamanız gereken şeylerin bir listesi. Bu aslında yapmanız gereken kadar önemli bir şeydir. Ne yapmamanız gerektiğine dair bir kontrol listeniz olduğunda, sahip olduğunuz şeylerin önlenmesi gereken şeylerin bir listesi. Bu, doğru yolda olduğunuzdan emin olmanın harika bir yoludur. Bu makalede, fena SEO stratejistlerinin kendi web sitelerine dikkat çekmek için yaptıkları birkaç düşünce edineceksiniz.

Kurye İçmeler KuryeMuhtemelen, benzersiz anahtar kelimeler kullanma konusu için çok aşırı çok strateji uzmanının konuştuğunu duymuşsunuzdur. Burada bir sürü gerçek var. Benzersiz anahtar kelimeler ve başlık etiketleri, başkaları dışarıda kaldığında web sitenizi getirecektir. Bu akıllı bir strateji olsa da, çok aşırı sıkıntıdan kaçınmak istiyorsunuz. başka bir deyişle, çok aşırı benzersiz olmaya çalışmayın. şahısların benzersiz olmaya çalışmanın bir yolu, goofy mizahi başlık etiketlerini bulmaktır. Bu, okuyucular aradıkları sırada bu unvanı geçtikleri zaman ilgi alanları parıldar. Buradaki mantık sağlam olsa da, bir ürünü satmaya çalıştığınızı anlamalısınız. eğer çok fazla eğlendiğinizi düşünüyorsanız, blogunuzu veya makalenizi tıklayan insanları alacaksınız, fakat size güvenme olasılığı düşük olacak.
Kaçınılması gereken öteki bir şey yanıltıcı başlıklar ve anahtar kelimelerdir. Bu bazan yapmak cazip gelebilir. Makalelerinizi olası olduğunca çok alakalı anahtar kelimelerle doldurmak istersiniz. Web kullanıcılarını sitenize getirmek istiyorsunuz. Anahtar kelimeleri eklemeye ve makalenizde ya da blogunuzda yazdıklarınızla alakası olmayan başlık etiketleri oluşturmaya başlarsanız, potansiyel müşterilerinizi rahatsız edersiniz. Bu ürünleri satsanız bile, eğer blogda değilse, onu dışarıda bırakmak zorundasınız. Bu yanlış reklamlara benzeyen bir şey. Asla iyi bir fikir değildir.

Kurye Şirinevler KuryeSEO stratejisine gelince, bu hataları önlemek için size destekçi olabilecek bir uzmanınız olduğundan emin olmak isteyeceğinizden aşırı çok hata mevcut. Bir uzman www.fsmkurye.com neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını bilir ve sizi yanlış yola sokmaz.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *